هدف تلقیح تیتانات زیرکونیوم سرب

Goodwill Metal Tech تولید کننده تیتانات سرب هسته ای Sputtering اهداف. محصول ما همواره با کیفیت و خلوص خوب است. ما همچنین بر اساس درخواست مشتری، اهداف doped را ایجاد می کنیم.

جزئیات محصول

هدف تلقیح تیتانات زیرکونیوم سرب

سرب Titanate Zirconate - PZT

تیتانات زیرکونات سرب  

(Pb [ZrxTi1-x] O3 0 <1)، همچنین="">PZT نامیده می شود، یک ماده سرامیکی Perovskite است که یک اثر پیزوالکتریک مشخص را نشان می دهد. ترکیبات مبتنی بر PZT از اجزای شیمیایی سرب و زیرکونیم و ترکیبات شیمیایی ترکیبات تیتانیان تشکیل شده که در دمای بسیار بالا ترکیب می شوند. سپس یک فیلتر مکانیکی برای فیلتر کردن ذرات استفاده می شود. ترکیبات مبتنی بر PZT در تولید مبدل های اولتراسوند، در ساخت خازن های سرامیکی، اعمال STM / AFM (لوله ها) و مانند آن استفاده می شود.

PZT یک ماده خطرناک است، ثبت نام به عنوان شماره CAS 12626-81-2، EC-No 235-727-4، و PubChem 159452

PZT توسط Yutaka Takagi، Gen Shirane و Etsuro Sawaguchi، فیزیکدانان موسسه فناوری توکیو، در سال 1952 توسعه یافت.

در هنگام پیزوالکتریک ولتاژ (یا اختلاف پتانسیل) در طول دو چهره آن در هنگام فشرده سازی (برای کاربردهای حسگر مفید است) ایجاد می شود، یا هنگامی که یک میدان الکتریکی خارجی اعمال می شود (در برنامه های کاربردی مفید) مفید است.

در حالیکه نیروی الکترومغناطیسی، این ماده هنگامی که یک تغییر دما را تجربه می کند، اختلاف ولتاژ بین دو چهره آن ایجاد می شود. در نتیجه، می توان آن را به عنوان حسگر برای تشخیص گرما استفاده کرد.

این نیز نیروی الکتریکی است که به این معنی است که قطبش الکتریکی خود به خودی (دو قطبی الکتریکی) دارد که می تواند در حضور میدان الکتریکی معکوس شود.

این ماده دارای یک ثابت دی الکتریک بسیار بزرگ در مرز فاز مورفوتروپیک (MPB) در نزدیکی x = 0.52 می باشد. این خواص ترکیبات PZT را یکی از برجسته ترین و مفیدترین الکتروسرایک ها می دانند. به طور تجاری، معمولا در شکل خالص آن استفاده نمی شود، بلکه با استفاده از دو ماده واکنش پذیر پذیرفته شده که باعث ایجاد واکنش های اکسیژن (آنیون) و یا واکنش های اهدا کننده می شود، باعث خالی شدن فلزات (کاتیون) و تسریع در حرکت دیوار دامنه در مواد می شود. به طور کلی، دوپینگ پذیرنده PZT سخت را ایجاد می کند در حالیکه دوپینگ اهدا کننده PZT نرم افزاری را ایجاد می کند. PZT سخت و نرم به طور کلی در ثابت های پیزوالکتریک خود متفاوت است. ثابت پیزوالکتریک متناسب با قطبش یا میدان الکتریکی تولید شده در هر واحد تنش مکانیکی است، یا به جای آن، فشار مکانیکی تولید شده در هر واحد الکتریکی اعمال شده است. به طور کلی، PZT نرم دارای ثابت پیزوالکتریک بالاتر است، اما تلفات بزرگتر در مواد به دلیل اصطکاک داخلی. در PZT سخت، حرکت دیوار حوزه توسط ناخالصی ها متوقف می شود که باعث کاهش تلفات در مواد می شود، اما هزینه یک ثابت پیزوالکتریک کاهش یافته است.

PZT برای تولید مبدل های سونوگرافی و دیگر سنسورها و اعمال، و همچنین خازن های سرامیکی با ارزش و تراشه های FRAM استفاده می شود. PZT نیز در تولید رزوناتورهای سرامیکی برای زمان بندی مرجع در مدار الکترونیکی استفاده می شود.

یکی از ترکیبات شیمیایی مورد مطالعه، PbZr0.52Ti0.48O3 است. پاسخ پیزوالکتریک افزایش یافته و راندمان خستگی در نزدیکی x = 0.52 به علت افزایش تعداد حوزه های مجاز دامنه در MPB است. در این مرز، 6 حالت ممکن دامنه از مرحله تتراگونال <100> و 8 حالت ممکن دامنه از فاز rhombohedral> 111> به طور یکسان مطلوب انرژی است، در نتیجه اجازه می دهد حداکثر 14 حالت ممکن دامنه.

PZT میتواند مانند ساختار مشابه سرب اسکاندیم تانتالات و باریم استونتیوم تیتاناتا برای تولید آرایش خیره کننده خورشید از حسگرهای تصویربرداری مادون قرمز برای دوربینهای ترموگرافی استفاده شود. هر دو فیلم نازک (معمولا توسط رسوبات شیمیایی بخار گرفته شده) و ساختارهای فله ای استفاده می شود. فرمول مواد مورد استفاده معمولا Pb1.1 (Zr0.3Ti0.7) O3 (به نام PZT 30/70) می آید. خواص آن را می توان با دوام شدن آن با لانتانیم تغییر داد و منجر به تیتانات زیرکونات سرب شده با لانتانیم ( PLZT ، همچنین به نام لانتانیم سربنات تیتانات سرب )، با فرمول Pb0.83La0.17 (Zr0.3Ti0.7) 0.9575O3 (PLZT 17 / 30/70)

در سال 1975، آزمایشگاه ملی سندیا برای محافظت از هواپیمای جاسوسی از سوختگی و نابینایی در صورت انفجار هسته ای روی عینک های ضد فلش کار می کرد. لنزهای PLZT می توانند در کمتر از 150 میلیون دومی از ثانیه یکنواخت شوند.

تیتانات سرب + زیرکونات سرب (PZT) Sputtering Target  

خلوص --- 99.9٪ شکل --- دیسک ها، صفحات، ورق، ساخته شده سفارشی

قطر --- 2 "، 3"، 4 "، 8"، 10 "، 12"، 14 " طول --- <250mm>ضخامت --- <>

سرب Titanate Zirconate - PZT

خلوص --- 99.9٪

شکل --- دیسک ها، صفحات، ورق، سفارشی ساخته شده

قطر --- 2 "، 3"، 4 "، 8"، 10 "، 12"، 14 " طول --- <250mm>ضخامت --- <>


Hot Tags: اهداف تلنگر زیرکونیوم تیتانات سرب، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، سفارشی، قیمت

محصولات مرتبط

پرس و جو